Już tylko 3 tygodnie  dzielą nas od inauguracji rundy wiosennej wrocławskiej A-klasy.
Nasza drużyna Seniorów jest w trakcie okresu przygotowawczego. Zależy nam, aby już od pierwszych meczów prezentować wysoki poziom. Zapewniamy, że damy radę.  Oprócz wymagających treningów rozgrywamy również sporo meczów sparingowych. Do tej pory graliśmy już z Parasolem Wrocław 0:7, Polonią Bielany Wrocławskie 2:0, Mechanikiem Brzezina 3:2, WKS Wierzbice 2:9, Skałki Stolec 2:2 oraz Polonią Jaksonów 3:2.  Przed nami są jeszcze dwa mecze kontrolne, ze Strzelinianką Strzelin oraz Kolektywem Radwanice.
W zespole na nie ma większych zmian. Odszedł Mariusz Stęplewski a na jego miejsce przybyli Adrian Gorzka oraz Yuri Smal.
Pierwszy mecz ligowy gramy z KP Brzegiem Dolnym 21 marca w Brzegu. Już teraz trzymajcie za nas kciuki.