Marcin Hryc współpracuje z naszym klubem od jakiegoś czasu, teraz jednak postanowił dodatkowo wesprzeć nasze stowarzyszenie jako ILPIP, czyli działalność pomagająca w legalizacji pobytu cudzoziemców na terenie Polski 🇵🇱📃

Jego działalność skierowana jest zarówno do prywatnych osób potrzebujących wsparcia przy zawiłych procedurach i formularzach niezbędnych do wyrobienia karty pobytu czy innych dokumentów legalizacyjnych, ale również do przedsiębiorców, którzy zatrudniają osoby zza granicy 🫵

Marcin jest w stanie przeprowadzić audyt w firmie i zweryfikować poprawność niezbędnych dokumentów, a także wesprzeć pracodawców w procesie zatrudnienia osób zza granicy 🫣

Dzięki jego pomocy wszystko w tym temacie staje się łatwiejsze 😇

Nas osobiście bardzo cieszy, że to kolejna lokalna firma, która decyduje się zainwestować w STS Sokół Smolec 🤝

Dzięki takim firmom i osobom #wzbijamysiewysoko ! 🦅