Sporo działo się w ubiegły weekend przy udziale naszych drużyn. Zapraszamy na podsumowanie wszystkich rozgrywek.

Senior 13.05.2018

Zjednoczeni Łowęcice- STS Sokół Smolec 3:1

Tym razem Seniorzy ulegli w Łowęcicach, szkoda, tym bardziej że był to mecz, w którym drużyna Tomasza Galanta dominowała w zasadzie przez 90 minut. Zdaniem Trenera:  Nie zasłużyliśmy w tym meczu na porażkę, dominowaliśmy, budowaliśmy grę, lecz zabrakło skuteczności. Musimy to poprawić.  Przeciwnik trzy razy nam zagroził i te akcje okazały się kluczowe dla losów spotkania,  jedyny pozytyw z tego meczu to fakt, że prezentujemy coraz lepszą formę fizyczną.

Juniorzy  12.05.2018

Rapid Domaniów- STS Sokół Smolec 1:5

Do tego już powoli się przyzwyczajamy. Kolejne zwycięstwo odnieśli Juniorzy, pewnie pokonując Rapid Domaniów. Drużyna gra w sposób bardzo dojrzały oraz konsekwentny. Czy jest to efekt coraz większego udziału młodzieży w funkcjonowaniu drużyny seniorów, gdzie juniorzy uczą się bardziej odpowiedzialnej gry, a później wykorzystują to w meczach ze swoimi rówieśnikami?  Oby tak dalej!

Trampkarze 12.05.2018

STS Sokół – MPK Wołów 1:1

Pomimo remisu styl oraz sposób gry zespołu trampkarzy rozczarował. Zdaniem Trenera Neski: Chciałbym, aby każdy zawodnik przeczytał te słowa. Nie akceptuję takiego sposobu gry: wybijanie, pozbywanie się piłki byle gdzie i byle jak, nie jest dobrym rozwiązaniem podczas meczu.  Trzeba patrzeć długofalowo na rozwój umiejętności! Mam nadzieje, że każdy zawodnik tej drużyny nie jest zadowolony po takim meczu, bo potencjał indywidualny i zespołowy  jest ogromny, tylko bardzo często zapominany podczas zawodów.

Młodzik liga okręgowa  12.05.2018

STS Sokół  Smolec- FC Wrocław Academy 0:0

W przypadku meczu młodzików remis z drużyną FC Wrocław Academy jest swego rodzajem małym zwycięstwem. Do pełni szczęścia zabrakło kropki nad i, czyli bramki, ale i tak można być zadowolonym z postawy młodzików. Zdaniem Trenera: W końcu chłopcy pokazali, że potrafią grać i przyjemnie dla oka i odpowiedzialne. Takiej postawy oczekuję w każdym meczu, grupę mamy ciężką, ale to nie znaczy, że nie jesteśmy w stanie urywać punktów z faworyzowanym zespołom. Brawo Team!

Młodzik liga terenowa  10.05.2018

STS Sokół  Smolec- Polonia Jaszowice 8:1

Pewne i zdecydowane zwycięstwo, które choć przez moment nie było zagrożone. Co prawda zespół został wzmocniony przez kilku graczy z „okręgówki” lecz to głównie chłopcy z rocznika 2007 wiedli prym w tym meczu – na wyróżnienie zasługują Hutyra, Smoter, Pabich czy Soborak. Brawo!

Orlik, Żak 12.08.2018

Zespół Orlików w ten weekend rozgrywał  turniej w Kątach Wrocławskich, w ramach Mistrzostw Powiatu Wrocławskiego. Niestety do podium zabrakło niewiele i ostatecznie w zawodach zajęli 4 a drugi zespół 5 miejsce na 10 drużyn. Żaki podobnie jak Orlicy rywalizowali w Kątach, w ramach tych samych mistrzostw oraz w niedzielę brali udział w turnieju DOLZPN.  W Sobotę w Kątach, w trochę zdekompletowanym składzie poradzili sobie przeciętnie, zajmując miejsce pomiędzy 5-10, do końca nie wiadomo, ponieważ turniej został przerwany przez burzę. W niedzielę ich postawa była zdecydowanie lepsza, ponieważ wygrali wszystkie spotkania, jakie mieli do rozegrania tego dnia. Na tym turniej nie jest prowadzona klasyfikacja końcowa.

http://wroclaw.express-miejski.pl/galeria/13796,orliki-ap-jedenastka-mistrzem-powiatu-foto

Skrzat 13.05.2018

Skrzaty, czyli chłopcy z rocznika 2011, pod wodzą Trenera Mikusia zasługują na wielkie brawa, ponieważ na turnieju powiatowym w Kątach Wrocławskich okazali się bezapelacyjnie najlepsi! Wygrali wszystkie mecze czyli aż 5. Ich grę ogląda się z wielką przyjemnością. Czy rosną nam nowi Lewandowscy?