Drużyna Orlików I, czyli rocznik 2008, zdobyła 3 miejsce podczas sobotniego porannego turnieju Sporting Cup.  Zdaniem trenera Sebastiana Neski najbardziej cieszy nie wyniki turnieju, lecz progres umiejętności, w szczególności w ataku, gdzie konstruujemy coraz to składniejsze akcje. Kolejne zawody Orlika I już w najbliższą sobotę na Stadionie Olimpijskim.

Na zaproszenie tego samego klubu sportowego Sporting Wrocław, podopieczni trenera Macieja Klimczaka z grupy Żak I rocznik 2010 stawili się w sobotnie popołudnie na turniej halowy dla rocznika 2009. W turnieju reprezentowały nas dwie drużyny. Finalnym rezultatem było zdobycie 3 i 7 miejsca w końcowej klasyfikacji. Zmagania można podsumować jako jak najbardziej udane, ze względu zarówno na osiągnięte wyniki, jak również styl gry, w jakim prezentowały się nasze drużyny. Każdy mecz był meczem walki, wymuszali to od nas starsi rywale oraz wymagania i cele jakie wyznaczyliśmy na ten turniej. Nie możemy jednak zapominać, że przed nami dużo pracy. Rozwój wymaga wysiłku na każdym treningu a zwłaszcza zaangażowania w każdy mecz turniejowy czy sparingowy – podsumowuje trener Klimczak