Wczorajsze spotkanie „Kilka słów o motywacji w sporcie” uważamy za bardzo udane. Dziękujemy rodzicom za przyprowadzenie młodzieży, dzięki Państwa determinacji frekwencja nam dopisała. Mamy nadzieję, że młodym sportowcom warsztaty pozostawiły sporo wiedzy w głowach.

Pani dr Katarzyna Kajdan, jak się dowiedzieliśmy wczoraj córka byłego piłkarza Zbigniewa Kajdana, porwała młodzież warsztatami na temat potencjału. Uczestnicy w grupach określali cechy znanych piłkarzy, a następnie prezentowali przed publicznością wyniki swojej pracy i obserwacje. Pani Kasia dodatkowo pokazywała, z jakimi trudnościami borykali się piłkarze w swoim życiu. Wspólnie uczestnicy wybierali cechy, jaki powinnny charakteryzować sportowca.

Pan dr Jarosław Nosal swój wykład zaczął od polecenia uporządkowania sali. Następnie było dużo informacji na temat etyki, zachowania, kultury osobistej, pomocy w domu, w szkole i na boisku. Młodzi sportowcy poznawali etapy pracy w drodze do osiągnięcia sukcesu.

Bardzo miło było nam gościć Pana Piotra Michała Chmurzyńskiego i UKS Akademia Piłkarska Bystrzyca Kąty Wrocławskie. Już dzisiaj zapraszamy na kolejne warsztaty.

Dziękujemy współorganizatorowi Towarzystwu Przyjaciół Smolca za pomoc, a także Gminie Kąty Wrocławskie za wspieranie programu #żyjmyzdrowiej.

Dziękujemy Pani Katarzynie Łapińskiej-Szymańskiej za patronat honorowy i dobre rady.

Dziękujemy Smolec24.pl i Express-Miejski.pl za patronat medialny.

Dziękujemy Panu Henrykowi Klimkowi za przybycie i dobre słowo.

Zapraszamy wszystkie organizacje ze Smolca, do współpracy przy warsztatach. Już w grudniu na sesji dla rodziców będą wykłady o żywieniu młodych sportowców. Od stycznia wracamy z innymi tematami, także z zakresu ochrony środowiska (dzieci wczoraj otrzymały ulotki na temat smogu, przekazane przez Panią Jadwigę Wójcik z Urzędu Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie).

To #żyjmyzdrowiej!