Seniorzy

Odra Malczyce – STS Sokół Smolec 0:3

Drużyna seniorów Sokół Smolec, zapewniła sobie utrzymanie we Wrocławskiej klasie” A” pokonując na wyjeździe Odrę Malczyce 0:3. Bramki zdobywali; Marcin Małozięć, Artur Smużyński i powracający do formy Łukasz Bielaszka. Bardzo cieszy postawa chłopaków, rewelacyjnie pokazali się Juniorzy Krzysztof Wołowski i debiutujący Arkadiusz Nycz. Drużyna zagrała bardzo dojrzałe, odpowiedzialnie mimo, że zabrakło nam naszego etatowego bramkarza Sebastiana Gila. Na tej pozycji zastąpił go grający trener Tomasz Galant i z tego zadania wywiązał się znakomicie. Nastroje i atmosfera w drużynie jest bardzo dobra, widać efekty stawiania na młodych chłopaków, co w połączeniu z rutyna i doświadczeniem może być ciekawym prognostykiem co do następnego sezonu. W czwartek o godzinie 19:30 spotkanie organizacyjne i testy przed nowym rokiem. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. Wznosimy się wysoko – Sokół !!
Trampkarze 
Rapid Domaniów- STS Sokół Smolec 4:4
Drużyna Trampkarzy pod nieobecność Trenera Neski zremisowała z liderem rozgrywek 4:4. Lecz wynik ten pozostawia wiele niedosytu bo to  Sokół przez cały mecz prowadził, a końcową bramkę Trampkarze stracili w doliczonym czasie gry. Pełniący tego dnia funkcje Trenera Piotr Sobko stwierdził: był to mecz pełen emocji, mieliśmy plan na to spotkanie czyli  wyeliminować słabe punkty przeciwnika i  wykorzystać dobrą dyspozycje w ataku. Plan zrealizowany połowicznie lecz ogólnie można być zadowolonym z jakości gry Trampkarzy.
Młodzik liga okręgowa
PKS Łany – STS Sokół Smolec 2:1 
Podbudowani  ostatnim zwycięstwie młodzików z Miliczem- „okręgówka” wyruszyła na mecz z Łanami. Niestety nie było to łatwy pojedynek dla Nas. Łany okazały się o jedną bramkę lepsi. U nas zabrakło tego dnia  skuteczności aby myśleć poważniej o zwycięstwie.
Żaki
Turniej „Lechia Cup” – Dzierżoniów
Podopieczni Trenera Klimczaka, w ubiegłą sobotę wybrali się do Dzierżoniowa na całodniowy turniej. Na uwagę zasługuję fakt, że Trener Klimczak powołał na zawody tylko chłopców z rocznika 2010 czyli rok młodszych od pozostałych uczestników. pomimo tej różnicy wieku „Sokoły” dzielni walczyły w każdym meczu a klika z nich zakończyli zwycięstwem. Zdaniem Trenera: udział w takim turnieju to zbieranie cennego doświadczenia. Do tej pory ograniczaliśmy się do wyjazdów wokół Wrocławia. Jednak w miarę nabywania umiejętności chcemy próbować sił w coraz to lepszych zawodach.