W ostatnią środę odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze dla Członków STS Sokół Smolec. Nie udało się zebrać quorum, ale zgodnie ze statutem, było to już drugie ogłoszenie spotkania, więc odbyło się zgodnie z prawem.

Podczas spotkania Zarząd klubu przedstawił podsumowanie działalności od czerwca 2018 r. do kwietnia 2019 r, sprawozdanie finansowe, sprawozdanie drużyny seniorów, plany na wiosnę i lato 2019 r. W punkcie wolne wnioski pojawiły się kandydatury do wsparcia obecnego Zarządu. Osoby obecne na zebraniu zgodnie stwierdziły, że klub wymaga dalszego rozwoju, w związku z tym zdecydowano się poszerzyć obecny Zarząd o dwie osoby.

Nowymi członkami Zarządu zostali Bartosz Mikuś i Marcin Małozięć.

Bartosz Mikuś z Sokołem Smolec jest związany od 2013 roku. Jest zawodnikiem drużyny seniorów oraz trenerem w młodszych grupach. Trener UEFA B, posiada uprawnienia kierownika kolonijnego, animatora czasu wolnego oraz instruktora Fitnessu. Jako zawodnik reprezentował barwy WKS-u Wieluń, gdzie występował m.in. w Wojewódzkiej Lidze Juniorów oraz IV Lidze Seniorów. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu kierunek: Wychowanie fizyczne oraz Sport ze specjalizacją Menedżera Sportu. Uczestnik międzynarodowej wymiany studenckiej Erasmus na jednej z najlepszych uczelni sportowych w Europie – Deutsche Sporthochschule w Kolonii. Doświadczenie trenerskie zdobywał początkowo w klubach wrocławskich (WKS Śląsk Wrocław oraz Silesia Wrocław). Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej.

Marcin Małozięć jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Kierunek – menedżer sportu. Jest zawodnikiem drużyny seniorów Sokoła Smolec. Posiada certyfikat – instruktor piłki nożnej UEFA C. Zawodowo jest Kierownikiem ds. Rozwoju Kluczowych Klientów w holdingu spożywczym HORTEX. Posiada spore doświadczenie w marketingu i sprzedaży. Prywatnie mieszkaniec Smolca od 15 lat. Były zawodnik III i IV ligowych drużyn. Ojciec dwójki dzieci, żonaty. Od urodzenia miłośnik piłki nożnej.