W najbliższą sobotę i niedzielę do rywalizacji staną trzy  nasze drużyny ligowe.

Jako pierwsi grają Młodzicy trenera Mikusia, którzy udadzą się na mecz ligowy do Radwanic. Po dobrze przepracowanym mikrocyklu treningowym Trener Mikuś jest optymistycznej myśli: liczę, że mój zespół w końcu za punktuje ponieważ już kilku spotkań gramy dobrze ale niestety nie potrafimy przełożyć tego na zwycięstwa.

Początek spotkania o godzinie 13:00 w Radwanicach

O 16:00 czeka nas spotkanie Seniorów Sokoła  z Jaszowicami. Oba zespoły dobrze rozpoczęły sezon (po 4 wygrane) więc czeka nas zacięty pojedynek.  Trener Neska o meczu: Już nie możemy się doczekać tego meczu, lubimy grać na dobry boiskach gdzie jesteśmy w stanie pokazać nasz potencjał poza tym nikt nie narzeka na kontuzje więc każdy jest gotowy do walki na 100%. Bądźcie z nami!

Początek Spotkanie o godzinie 16:00 w Jaszowicach

W niedzielę natomiast swoją kolejkę rozgrywają Trampkarze. Po ostatnim meczu gdzie drużyna wygrała pomimo problemów Trener Sobko mówił tak:  Dnia 22.09.2018 odbył się mecz ligowy trampkarzy w Sadkowie.  Nie jest w tym nic nadzwyczajnego ponieważ Trampkarze grają co tydzień lecz  smutne jest to, że na mecz przybyło 9 zawodników. Zawodników,  którzy oddali całe zdrowie aby mecz się odbył. Spotkanie rozpoczęliśmy  od straty bramki, ale determinacja moich zawodników i konsekwencja taktyczna sprawiała, że wynik był cały czas otwarty pomimo, że graliśmy dwóch graczy mniej od przeciwnika! Druga połowa pokazała wielki potencjał naszych zawodników, którzy swoim zaangażowaniem odwrócili wynik strzelając dwie bramki przeciwnikowi. Końcowy wynik po gwizdku sędziego 2-1 dla naszych chłopaków. Trener-Dla takich chwil warto żyć,9 chłopaków jak 7 wspaniałych w filmie uratowali godność STS Sokół Smolec
i chwała im za to. Serdecznie dziękuję chłopaki jestem z was bardzo dumny. 

Jak będzie tym razem?

Niedziela godzina 16:30 – Olympic Wrocław- STS Sokół Smolec (Wrocław ul. Metalowców)