Niektórzy jeszcze odpoczywają, ale w STS Sokół Smolec praca wre❗️Przygotowujemy się do nowego sezonu pod każdym względem, czeka nas sporo zmian, ale o tym, będziemy informować na bieżąco.

Z bólem serca pożegnaliśmy ulubionego trenera Maciej Klimczak, któremu życzymy wielu sukcesów i trzymamy kciuki za wszystkie plany życiowe w Gdańsku 😍💪

Dziękujemy także za wieloletnią współpracę Piotr Sobko. Mamy nadzieję, że jako jeden z założycieli STS Sokół Smolec pozostanie z nami, jak wsparcie i członek stowarzyszenia.

Miło nam przywitać nową trenerkę Skrzatów 2 i Pierwszego kroku – Joannę Płonowską. Asia jest Absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją manager sportu. Jest trenerem UEFA B. Jako zawodniczka reprezentowała Ekstraligowe kluby takie jak Orion Płużnica, Medyk Konin, AZS Wrocław, KGHM Zagłębie Lubin. Uczestniczka Uniwersjady Bangkok 2007 oraz Belgrad 2009. Wielokrotna reprezentantka Polski w każdej kategorii wiekowej, a przede wszystkim w pierwszej drużynie seniorskiej. Uczestniczka m.in. eliminacji do mistrzostw europy Szwecja 2013 oraz mistrzostw świata Kanada 2015 w piłce nożnej kobiet. Była trenerka adeptek w Szkółce Piłkarskiej AZS Wrocław oraz adeptów Zorzy Pęgów.

Do grona trenerów dołączył także znany kibicom zawodnik seniorów Sokoła Smolec – Piotrek Wysoczański. Piotr jest Instruktorem piłki nożnej, specjalistą Functional Movement System. W przeszłości był trenerem w Akademii Olympic Wrocław. Aktualnie trener w Akademickiej Szkółce Piłkarskiej AZS-AWF Wrocław oraz STS Sokół Smolec. Prowadzi również z sukcesami reprezentację studentów AWF Wrocław. Brązowy (2015r.) oraz dwukrotnie srebrny (2017r., 2019r.) medalista Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Mężczyzn. Srebrny medalista Igrzysk Studentów Pierwszego Roku – Futsal (2016r.). W przeszłości był zawodnikiem Piast Wrocław – Żerniki, Muchobór Wrocław, Unia Złoty Stok, Puma Pietrzykowice, Ambrozja Bogdaszowice.

Życzymy powodzenia nowym trenerom, nieustającej pasji w pracy z młodzieżą oraz oczywiście sukcesów i satysfakcji❗️

Więcej informacji o kadrze STS Sokół Smolec w zakładce TRENERZY