Nasza drużyna seniorów ponownie zwycięska, aczkolwiek tym razem wygrana nie przyszła łatwo. Skoncentrowana na obronie drużyna gości Indata Software Sparta Wrocław postawiła twarde warunki gry. Nasz zespół zdobył bramkę dopiero w ostatniej minucie spotkania. Od początku meczu to Sokół kontrolował grę, jednak przewaga posiadania piłki nie do końca przekładała się na zdobyte bramki. Po pierwszej połowie pozostał niedosyt, tym bardziej, że piłka po uderzeniu napastnika gości trafiła w poprzeczkę, a potem w linię bramkową. Mogliśmy więc przegrywać. Po zmianie gry to nadal nieustające ataki naszych Sokołów lecz piłka jak na złość nie chciała wpaść do bramki. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, po akcji na skrzydle i dośrodkowaniu w pole karne bramkarz gości sfaulował Małozięcia i sędzia podyktował rzut karny. „Jedenastkę” pewnie wykorzystał sam poszkodowany.

Zdaniem Trenera Sebastian Neski: Naszym planem było, aby jeszcze przed przerwą rozstrzygnąć losy tego spotkania, niestety brakowało skuteczności. Jednak  nasza konsekwencja i determinacja w działaniu doprowadza nas do zwycięstwa. Cenna lekcja, z której wyciągniemy wnioski.

Skład:

Gil- Smoter, Małozięć, Ozieraniec- Galant (85`Majer), Szymończyk, Mikuś, Wysoczański, Bielaszka (70`Musisz)- Smużyński (85`Siudek), Stęplewski (60`Musisz)

Foto: A.Misiura